0

دستکش دروازه بانی

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

تولید کنندگان ADIDAS

دستکش دروازه بانی

FINGERSAVE

320,000تومان

مالیات 320,000تومان

رنگ سرمه ای سفید موجود نیستجنس رویه: چرم مصنوعیدرجه کیفی: اورجینالسایز 10 خیلی بزرگیک سطح از لاتکس برای افزایش قدرت چنگ زنی و چسبندگی دستکشدارای آزادای عمل برای خم و راست کردن مچ تهویه و تبادل هوا مناسبمحافظت از انگشتان و پشت دستمقاوم در برابر ضربهکمک به افزایش قدرت مشت ، دفع و مهار توپدارای یک..

تولید کنندگان NIKE

دستکش دروازه بانی

puma

390,000تومان

مالیات 390,000تومان

جنس: چرم مصنوعی درجه کیفی: اورجینال دستکش دروازه بانی مناسب فوتسال و فوتبال قابل استفاده برای آقایان در سطح حرفه ای دارای مچ بند چسبی بسیار محکم و سفت مقاوم در برابر ضربه جنسی با کیفیت اورجینال بدون فنر دارای دوخت تمیز و زیبا عدم جذب رطوبت قابلیت ارتجاعی بالا کفی رویه نرم در عین حال دارای چس..

تولید کنندگان NIKE

دستکش دروازه بانی PERFORMANCE ZONES

adidas

265,000تومان

مالیات 265,000تومان

جنس: چرم مصنوعی درجه کیفی: های کپی مناسب برای آقایان دارای چسبندگی بسیار بالا برای کنترل توپ مقاوم در برابر ضربه  بادوام در مقابل کشش و سایش ضد حساسیت و اذیت ورزشکار رنگبندی بسیار زیبا و ترکیب رنگ شکیل مچ بند  چسبی و فنر دار لوگو روی دستکش بسیار بادوام در استفاده طولانی فقط با پارچه تمیز ..

تولید کنندگان NIKE

دستکش دروازه بانی PRO FINGERSAVE

adidas

230,000تومان

مالیات 230,000تومان

جنس: چرم مصنوعی درجه کیفی: های کپی مناسب برای آقایان فنر دار دارای دوام و ماندگاری بسیار بالا در طولانی مدت دارای دوخت کامل اطراف دستکش بسیار محکم بوده و در زمان برخورد توپ اسیبی نمی بیند. جنسی نرم و راحت در عین مقاومت بالا  قابل استفاده در ورزش فوتبال و فوتسال. محافظ  انگشتان و پشت دست  دارای انعطا..

تولید کنندگان NIKE

دستکش دروازه بانی WORLD CUP 2018

adidas

46,000تومان

مالیات 46,000تومان

جنس: فوم درجه کیفی: درجه یک پسرانه بدون فنر- چسبی مناسب برای ورزش های فوتبال و فوتسال طراحی برند روی دستکش و مدل روی مچ دست ترکیب رنگ بسیار شکیل طول عمر مفید و با کیفیت کیپ شدن عالی داخل دست  دارای منفذ برای تبادل هوا کف دستکش  نرمی و چسبندگی خوب نوع برش جهت ازادی حرکت انگشت ها و پوشش کامل انگشت شست..

تولید کنندگان NIKE

دستکش دروازه بانی پسرانه با...

BARCELONA

48,000تومان

مالیات 48,000تومان

جنس: فوم درجه کیفی: درجه یک پسرانه بدون فنر- چسبی مناسب برای ورزش های فوتبال و فوتسال دستکش دروازه بانی بارسلونا دارای توری ما بین انگشتان برای خنک نگه داشتن دست است دارای کفه شعالی برای گرفتن بهتر توپ است  دستکش دروازه بانی بارسلونا کمک به افزایش قدرت مشت ، دفع و مهار توپ محافظ  انگشتان و پشت دست  ..

تولید کنندگان NIKE

دستکش دروازه بانی پسرانه با...

BARCELONA

44,000تومان

مالیات 44,000تومان

جنس: فوم درجه کیفی: درجه یک با اندازه گیری دقیق پسرانه بدون فنر- چسبی مناسب برای ورزش های فوتبال و فوتسال دارای چسبندگی عالی بدون جذب عرق مناسب برای کنترل و تسلط بهتر دروازه بان بر روی توپ دارای تهوه عوا مناسب با توجه به جنس و منافذ کنار انگشت دارای تسمه دور مچ برای تنظیم فیت  شدن دست طراحی..

تولید کنندگان NIKE

دستکش دروازه بانی پسرانه رئ...

REALMADRID

44,000تومان

مالیات 44,000تومان

جنس: فوم درجه کیفی: درجه یک مناسب برای نوجوانان  بدون فنر- چسبی مناسب برای ورزش های فوتبال و فوتسال کیفیت عالی کفی دستکش و قابل استفاده در هر آب و هوا مناسب برای کنترل و تسلط بهتر دروازه بان بر روی توپ دارای تهویه مناسب هوا و تبادل هوا فیت کامل دور مچ با بند موجود طراحی مناسب پسران فوتبالیس..

تولید کنندگان NIKE

دستکش دروازه بانی پسرانه چل...

CHELSEA

46,000تومان

مالیات 46,000تومان

رنگ سبز آبی سرمه ای موجود نیست و بنفش موجود است جنس: فوم درجه کیفی: درجه یک پسرانه بدون فنر- چسبی مناسب برای ورزش های فوتبال و فوتسال استفاده از فوم با کیفیت در کف دست جهت گیرایی و چسبندگی مناسب حتی در شرایط مرطوب و بارانی مناسب برای کنترل و تسلط بهتر دروازه بان بر روی توپ استفاده از پارچه با مناف..

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)