0

کفش کوهنوردی زنانه


شما می توانید برای تهیه یک جفت کفش کوهنوردی زنانه با تنوعی عظیم و رنگبندی جذاب با برندهای FITWELL، گورتکس، BERG ،APA TEX، اسکارپا ،MONTAGNE به این صفحه مراجعه کنید . همچنین با کیفیت های متنوعی از جمله : اورجینال ، های کپی ، درجه یک برای ورزشکاران آماده شده است. در کنار این کفش ها مشخصات آن به درستی درج شده تا بتوانید کفش دلخواه خود را انتخاب نمایید. کفش کوهنوردی مردانه، خرید کفش کوهنوردی، قیمت کفش کوهنوردی      

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

تولید کنندگان NIKE

کفش کوهنوردی زنانه APA TEX

695,500تومان

مالیات 695,500تومان

درجه کیفی: اورجینالجنس رویه: چرم طبیعی و برزنتجنس زیره: پلاستیک مناسب کوهنوردی نیمه حرفه ای و طبیعت گردیقابل استفاده برای خانم هاطراحی بسیار زیبا و شکیلجنس زیره از پلاستیک فشرده بسیار مقاوم در برابر ضربهرویه از چرم طبیعی و پارچه برزنتی ضد آببسیار بادوام در استفاده طولانی مدت با حفظ شکل ظاهریکفی بیرو..

تولید کنندگان NIKE

کفش کوهنوردی زنانه aquaproof syste...

BERG FLEX zone

992,000تومان

مالیات 992,000تومان

درجه کیفی: اورجینال جنس رویه: چرم طبیعی جنس زیره: فوم و لاستیک کفش کوهنوردی و ترکینگ ، پیاده روی قابل استفاده برای خانم ها مناسب برای کوهنوردی نیمه تخصصی زیره بسیار مقاوم از جنس لاسیتک و فوم مخصوص کفش کوهنوردی رویه چرم طبیعی  مقاوم در برابر نفوذ آب و سایر مایعات روغنی مناسب برای روزهای بارانی و برفی..

تولید کنندگان NIKE

کفش کوهنوردی زنانه softshell DRYMA...

HALTI

875,000تومان

مالیات 875,000تومان

درجه کیفی: اورجینال جنس زیره: لاستیک جنس رویه: برزنت مناسب برای کوهنوردان حرفه ای و تخصصی دارای 15 عدد میخ یخ شکن  کفی بیرونی آج دار برای قرار گرقتن پا در جهت مناسب زیره از لاستیک مقاوم و سخت رویه پارچه برزنتی ضد آب مقاوم در برابر نفوذ روغن ها و سایر مایعات قسمت پشتی و جلویی از داخل دارای محافظ برای..

تولید کنندگان NIKE

کفش کوهنوردی زنانه TO THE WILD OUT...

MONTAGNE

785,500تومان

مالیات 785,500تومان

درجه کیفی: اورجینال جنس رویه: چرم طبیعی و پارچه جنس زیره: پلاستیک مناسب برای کوهنوردی نیمه تخصصی  رویه برزنتی ضد آب و چرم طبیعی درجه یک انعطاف پذیر زیره از پلاستیک فشرده و مقاوم در برابر فشار و ضربه دارای لژ و آج برای جلوگیری از سر خوردن  مناسب برای روزهای بارانی و فصول سرد قابلیت گرم نگه داشتن پا ک..

تولید کنندگان NIKE

کفش کوهنوردی زنانه WATERPROOF

MOLS

788,000تومان

مالیات 788,000تومان

درجه کیفی: اورجینال جنس رویه : برزنت جنس زیره: لاستیک مناسب کوهنوردان حرفه ای  کاملا تخصصی در کوهنوردی و ترکینگ  دارای میخ یخ شکن برای عبور از مناطق برفی و یخ زده مناسب استفاده بانوان جنس زیره از لاستیک محکم و مقاوم مناسب کفش کوهنوردی رویه از پارچه برزنتی ضد آب و مایعات مناسب برای فصل های بارانی کفی..

تولید کنندگان NIKE

کفش کوهنوردی زنانه Waterproof WILD...

HI_TEC

490,000تومان

مالیات 490,000تومان

درجه کیفی: اورجینال جنس رویه: چرم طبیعی جنس زیره: پلاستیک فشرده کفش کوهنوردی و طبیعت گردی مناسب کوهنوردی سبک و نیمه حرفه ای قابل استفاده برای خانم ها رویه از چرم طبیعی درجه یک جنس زیره از پلاستیک فشرده بسیار مقاوم و محکم در برابر فشار و ضربه ضد سایش  بادوام در کوهنوردی و طبیعت گردی طولانی مدت کفی دا..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)