0

لوازم فوتبال

با ورود به این صفحه می توانید انواع مختلف لوازم فوتبال را از قبیل: قلم بند فوتبال ، مچ بند ، کوله و ساک ورزشی ، جوراب فوتبال ، کرنومتر، سوت ورزشی ، توپ ، تلمبه ، شوزبگ ، دروازه فوتسال و گل کوچیک  را با برندهای معتبر از جمله: adidas ، Nike ، Puma  مشاهده کنید همچنین با درجه کیفیت های مختلف از جمله : اورجینال ، های کپی ، درجه یک  انتخاب کنید. تکمال اسپرت به شما این امکان را می دهد تا مجموعه ای کامل لوازم فوتبال را به راحتی در دسترس داشته باشید. محصولات ما را با کیفیت های مختلف مشاهده و مقایسه کنید. 

نمایش 1 تا 9 از 32 (4 صفحه)

تولید کنندگان NIKE

آرنج بند ورزشی ELBOW SLEEVE

NIKE

114,000تومان

مالیات 114,000تومان

جنس:54% لاستیک، 39% نایلون، 5% اسپندکس درجه کیفی: های کپی سبک و انعطاف‌پذیر قابل ارتجاع ازجنس نایلون و لاستیک با ساختار شبکه‌ای با قابلیت جریان داشتن هوا باعث جذب رطوبت و عرق حاصل از تحرک دست قابل شستشو یک محافظ و گرم نگهدارنده ی فوق العاده قابل استفاده در ورزش‌هایی که خطر آسیب‌دیدگی آرنج وجود دارد..

تولید کنندگان NIKE

بازوبند کاپیتانی

22,000تومان

مالیات 22,000تومان

رنگ سبز فسفری موجود نیستجنس: کشیدرجه کیفی: طرح اصلیبازوبند کپیتانی مناسب فوتبال، فوتسال و سایر ورزش هاکیپ شدن کامل روی بازودارای جنس کشی از نوع درجه یکمقاومت بالا در کشش و حفظ سایز اولیهدارای چسب جهت بستن و باز کردن راحت در بازورنگ سبز فسفری  قابل تشخیص در هنگام شب و تاریکی هواقابل استفاده برای تمام..

تولید کنندگان NIKE

بازوبند کاپیتانی CLUB DE FUTBOL

Realmadrid

120,000تومان

مالیات 120,000تومان

جنس: کشی درجه کیفی: طرح اصلی مناسب هواداران و بازیکنان فوتبال و فوتسال کیپ رو بازو دارای جنس کشی با کیفیت حفظ سایز اولیه در زمان استفاده مداوم بست و باز کردن با چسب قابل تشخیص در هنگام شب و تاریکی هوا قابل استفاده برای تمامی گروه های سنی  دوام و ماندگاری بالا در استفاده طولانی مدت  دارای ..

تولید کنندگان NIKE

جوراب ورزشی فوتبال زیره حول...

ARYA

45,000تومان

مالیات 45,000تومان

جنس: پنبه ، پلی استر درجه کیفی: طرح اصلی دارای ساق بسیار بلند تشکیل شده از پنبه با کیفیت و پلی استر طراحی لوگو در زیر و ساق جوراب مناسب برای استفاده در ورزش فوتبال مناسب برای آقایان فوتبالیست طراحی شکیل و ساده همراه با وزن بسیار سبک بسیار نرم و لطیف با زیره حوله ای  مقاوم در برابر سایش و اس..

تولید کنندگان NIKE

جوراب ورزشی فوتبال زیره حول...

ARYA

48,000تومان

مالیات 48,000تومان

جنس: پنبه ، پلی استر درجه کیفی: طرح اصلی دارای ساق بسیار بلند طراحی لوگو در زیر و ساق جوراب مناسب برای استفاده در ورزش فوتبال مناسب برای آقایان فوتبالیست طراحی ساده و یک دست همراه با وزن بسیار سبک بسیار نرم و لطیف با زیره حوله ای  مقاوم در برابر استفاده ی مداوم بدون تغییر رنگ و فرم جورابی با..

تولید کنندگان NIKE

جوراب ورزشی فوتبال پسرانه ا...

19,000تومان

مالیات 19,000تومان

جنس: پنبه ، پلی استر درجه کیفی: طرح اصلی دارای ساق بسیار بلند تشکیل شده از پنبه با کیفیت و پلی استر لوگو استقلال در روی ساق مناسب برای استفاده در ورزش فوتبال مناسب برای پسران فوتبالیست طراحی ساده و یک دست و مناسب طرفداران و علاقه مندان به استقلال جنسی نرم و لطیف بسیار مقاوم و با کیفیت بدون فشا..

تولید کنندگان NIKE

جوراب ورزشی فوتبال پسرانه ب...

19,000تومان

مالیات 19,000تومان

جنس: پنبه ، پلی استر درجه کیفی: طرح اصلی دارای ساق بسیار بلند تشکیل شده از پنبه با کیفیت و پلی استر لوگو بارسلونا در روی ساق مناسب برای استفاده در ورزش فوتبال مناسب برای پسران فوتبالیست طراحی لوگو روی جوراب بافتی تمیز و یک دست کیفیتی مقاوم و ماندگار با استفاده ی طولانی کشیدگی عالی بدون اذیت فر..

تولید کنندگان NIKE

جوراب ورزشی فوتبال پسرانه پ...

19,000تومان

مالیات 19,000تومان

جنس: پنبه ، پلی استر درجه کیفی: طرح اصلی دارای ساق بسیار بلند تشکیل شده از پنبه با کیفیت و پلی استر لوگو پرسپولیس در روی ساق مناسب برای استفاده در ورزش فوتبال مناسب برای پسران فوتبالیست دارای طول عمر بالا  بافتی تمیز و زیبا طراحی ساده و یک دست و مناسب طرفداران و علاقه مندان به پرسپولیس جنسی نر..

تولید کنندگان NIKE

سوت داوری DOLFIN molten

48,000تومان

مالیات 48,000تومان

جنس:پلاستیکدرجه کیفی: های کپیسوت نجات دارای وزن بسیار سبک و راحتیک ابزار بسیار با کیفیت و کارآمد مناسب برای فضای بازاز دوام بالایی برخورداوزن این سوت 20 گرم در ابعاد 4 * 4 سانتی مترسوت تا 124 دسی بل صدا تولید می‌کند دارای صدای بسیار قوی مناسب برای ورزش های مختلف از جمله دومیدانی ، فوتبال و غیرهدار..

نمایش 1 تا 9 از 32 (4 صفحه)