0

NIKE

نمایش 1 تا 9 از 397 (45 صفحه)

تولید کنندگان NIKE

آجر یوگا

ورزشی

42,500تومان

مالیات 42,500تومان

رنگ بنفش موجود نیست جنس: فوم درجه کیفی: درجه یک ابعاد:24*9*12 سانتی‌متر وزن:300 گرم مناسب برای تراز و توازن بدن کمک به پیدا کردن راحت تر مرکز ثقل بدن در حالت نشسته ساخته شده از مواد فوم سبک و با دوام آجری با سطح یک دست و صاف ضد لغزش دارای عایق حرارتی بسیار لطیف بسیار سبک و خوش دست سطحی ص..

تولید کنندگان NIKE

آرنج بند ورزشی ELBOW SLEEVE

NIKE

114,000تومان

مالیات 114,000تومان

جنس:54% لاستیک، 39% نایلون، 5% اسپندکس درجه کیفی: های کپی سبک و انعطاف‌پذیر قابل ارتجاع ازجنس نایلون و لاستیک با ساختار شبکه‌ای با قابلیت جریان داشتن هوا باعث جذب رطوبت و عرق حاصل از تحرک دست قابل شستشو یک محافظ و گرم نگهدارنده ی فوق العاده قابل استفاده در ورزش‌هایی که خطر آسیب‌دیدگی آرنج وجود دارد..

تولید کنندگان NIKE

بازوبند کاپیتانی

22,000تومان

مالیات 22,000تومان

رنگ سبز فسفری موجود نیستجنس: کشیدرجه کیفی: طرح اصلیبازوبند کپیتانی مناسب فوتبال، فوتسال و سایر ورزش هاکیپ شدن کامل روی بازودارای جنس کشی از نوع درجه یکمقاومت بالا در کشش و حفظ سایز اولیهدارای چسب جهت بستن و باز کردن راحت در بازورنگ سبز فسفری  قابل تشخیص در هنگام شب و تاریکی هواقابل استفاده برای تمام..

تولید کنندگان NIKE

بازوبند کاپیتانی CLUB DE FUTBOL

Realmadrid

120,000تومان

مالیات 120,000تومان

جنس: کشی درجه کیفی: طرح اصلی مناسب هواداران و بازیکنان فوتبال و فوتسال کیپ رو بازو دارای جنس کشی با کیفیت حفظ سایز اولیه در زمان استفاده مداوم بست و باز کردن با چسب قابل تشخیص در هنگام شب و تاریکی هوا قابل استفاده برای تمامی گروه های سنی  دوام و ماندگاری بالا در استفاده طولانی مدت  دارای ..

تولید کنندگان NIKE

باند بوکس

TOPTEN

25,500تومان

مالیات 25,500تومان

رنگ: قرمز موجود نیست جنس: پلی استر و پنبه درجه کیفی: های کپی  اندازه: 2/5 متری باند بوکس باریک جهت جلوگیری از آسیب انگشتان و مچ بسیار نرم و احساس راحتی در حرکت هنگام استفاده مناسب استفاده درورزش بوکس و مشت زنی دارای چسب محکم  دارای دوام و ماندگاری طولانی طراحی لوگو روی باند ضد حساسیت بدلیل..

تولید کنندگان NIKE

بند انگشتی والیبال NO:0023

asics

39,000تومان

مالیات 39,000تومان

جنس: کشی درجه کیفی: طرح اصلی بند انگشتی مناسب رشته ورزشی والیبال تولید شده از بهترین مواد کشی سازگار با پوست انگشتان دست مناسب جهت محافظت در برابر ضربه و فشار قابل استفاده در تمام سطح های مبتدی و حرفه ای دارای بسته بندی ده تایی برای تمام انگشتان ترکیب شده از چند رنگ  ماندگاری و عمر طولانی مدت بسیار ..

تولید کنندگان NIKE

بند لیفت بدنسازی حلقه دار

TAK

76,000تومان

مالیات 76,000تومان

رنگ اصلی با نوار آبی رنگ موجود نیست  جنس: فوم فشرده درجه کیفی: طرح اصلی چسب فوق العاده قوی دوخت بسیار تمیز قلاب فلزی مچ بند دارای پد جهت کاهش فشار قابل پیچش کامل دور میله هالتر برای جلوگیری از فشار و رها شدن میله ریسمانی با کیفیت که به مرور زمان تغییر شکل نداده و در موقع کار پاره نمی شود باند پیچشی ..

تولید کنندگان NIKE

تاپ ورزشی زنانه OROGONAL

ZX

77,000تومان

مالیات 77,000تومان

جنس: ویسکوز درجه کیفی: طرح اصلی رکابی طرح رومی تهیه شده از 45% نخ پشمی و 55% پلی استر(الیاف طبیعی) بسیار شیک و اسپرت پارچه تک رنگ و یک دست به دلیل استفاده از الیاف طبیعی با دست و آب ولرم شسته شود قابل اتو کشی با درجه پایین به دلیل استفاده از مواد اولیه در تولید سریع خشک میشود پارچه ضد حساس..

تولید کنندگان NIKE

تاپ ورزشی زنانه OROGONAL TRX

ZX

73,000تومان

مالیات 73,000تومان

جنس: پارچه درجه کیفی: طرح اصلی رکابی پشت قهرمانی مناسب باشگاه و بدنسازی جنس پارچه تهیه شده از الیاف مصنوعی کیفیتی ضد حساسیت برای بانوان برای حفظ کیفیت حتما با دست در دمای معمولی شسته شود خشک شدن سریع  قابل اتو کشی با درجه پایین رنگ و سایز ثابت در استفاده طولانی مدت بدون تغییر در فرم لوگو ..

نمایش 1 تا 9 از 397 (45 صفحه)